Podsumowanie Września – Nowe Nawyki, Projekty, Zmiany

Dzisiaj coś całkowicie innego, ale myślę, że równie pomocnego co poprzednie artykuły. Przedstawię Ci moje podsumowanie września 2020 oraz plany na październik. Dużo decyzji podjąłem w tym miesiącu. Sporo projektów ruszyło. Krok podjęty teraz praca.

Podsumowanie września – nawyki

Nie wiem jak zrobić dobrze podsumowanie. Także pierwszy krok podjęty. Zrobię, to tak jak uważam za słuszne i będę poprawiał w kolejnych. Na początek nowe nawyki, nad którymi pracuję.

Wprowadzony nawyk medytacji

Dzisiaj mija właśnie 30 dni codziennej medytacji. Uważam tę czynność jako nawyk, ponieważ stała się już integralną częścią mojego poranka i niektórych wieczorów. Nie zawsze potrzeba tych 60 dni na utrwalenie w podświadomości nawyku. Jeśli dobrze dobierzesz czynność do twoich celów i jak w przypadku mojej medytacji – dobierzesz nagrodę. Czynność bardzo szybko zakorzenia się w naszej codzienności.

Początek z afirmacją

Do afirmowania drogi do sukcesu przymierzałem się nie raz. Teraz prawie już wyrobiłem nawyk codziennego afirmowania. Wykorzystałem do tego metodę piętrzenia nawyku. Po każdej codziennej sesji medytacji od razu przystępuję do afirmacji. Prawie 30 dni takiej praktyki za mną.

Codzienna suplementacja

Trochę zapominałem, więc zacząłem to kontrolować. Także piętrzyłem ten nawyk. Medytacja -> afirmacja -> suplementacja. Prawie 30 dni uzupełniania różnych składników za mną. Powiem trochę więcej o tym co suplementuje jak już skończę swoje testy w tym temacie.

Codzienna praca nad blogiem

Każdego dnia robię coś by na INSTAGRAMIE, FACEBOOKU coś się działo. To, że artykuł pojawia się raz w tygodniu, nie oznacza, że nie pokazuję więcej siebie. Na moich social mediach codziennie dzielę się tym, co działa u mnie.

Wcześniejsza godzina pobudki

Nawet nie wiem od jak dawna próbuję. Nie zawsze się udaje, ale jestem na dobrej drodze by móc wstawać szybciej. Z rana jestem w stanie pracować wydajniej i zrobić więcej. Jestem tego świadomy, lecz nadal miewam momenty słabości. Łapię się na tym, że lubię poleżeć trochę dłużej.

Podsumowanie września – projekty

SzkolaNawyku.pl

Rozpocząłem pracę nad nowym projektem. Chcę jeszcze lepiej dzielić się tym co wiem o nawykach. Stworzyłem więc dedykowaną stronę do tego zagadnienia. Możesz zapisać się na listę mailingową i otrzymywać ode mnie najlepsze metody i wskazówki budowania dobrych nawyków. Na start w prezencie otrzymasz darmowy Ebook z pomysłem na 50 dobrych nawyków oraz pytaniami analizującymi twoje cele. Więcej szczegółów znajdziesz na szkolanawyku.pl

Nowe rodzaje postów na instagramie

Jak w każdym miesiącu i we wrześniu eksperymentowałem z moją tablicą na insta. Lubię bardzo tą platformę. Mam na niej najlepszy kontakt z Wami. Na październik także przygotowałem nowy rodzaj postów. Jak zwykle dużo ciekawostek. W planie mam także parę konkursów. INSTAGRAM

Mastermind

Udało mi się odbyć dwie ciekawe rozmowy. Sporo nowych doświadczeń oraz inne spojrzenie na temat nawyków. W październiku chcę poznać więcej osób i przeprowadzić więcej rozmów.

Miesiąc ten dał mi jeszcze więcej, jednak nie wiem jak dokładnie chcę to przedstawiać. W podsumowaniu października pokażę jak dzielę swoje cele i jak je nawykuję.

Co tobie udało się osiągnąć we wrześniu? Napisz w komentarzu lub na karol@mlodystart.pl

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *